Tauron Oddział w Opolu

Tauron Oddział w Opolu

„Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu poleca P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Witosa 6B jako sprawdzonego i profesjonalnego partnera”
Tauron Dystrybucja Rejon Kędzierzyn-Koźle

Tauron Dystrybucja Rejon Kędzierzyn-Koźle

„Tauron Dystrybucja, Rejon Wschód Kędzierzyn-Koźle poleca P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J jako sprawdzonego partnera, a jego usługi jako godne polecenia”
ZWSE Opole

ZWSE Opole

„Z powierzonych prac projektowych P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J wywiązało się w sposób profesjonalny i odpowiedzialny, realizując je terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami technicznymi i zawartą umową. Polecamy biuro Empiria jako rzetelnego i sprawdzonego partnera”
Gmina Ujazd

Gmina Ujazd

„Wykonane projekty spełniły wszystkie oczekiwania zamawiającego dotyczące zleconego zakresu robót, zostały wykonane terminowo i z należytą starannością. Współpraca z firmą P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J przebiegała wzorowo zarówno na etapie uzgodnień przedprojektowych jak również w czasie wykonywania dokumentacji”
Gmina Kędzierzyn-Koźle

Gmina Kędzierzyn-Koźle

„Z powierzonych zleceń P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J wywiązało się bez zastrzeżeń. Projekty zostały wykonane profesjonalnie, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego”
Gmina Strzeleczki

Gmina Strzeleczki

„Rekomendujemy P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J jako sprawdzonego i profesjonalnego partnera”
Gmina Polska Cerekiew

Gmina Polska Cerekiew

„Biuro P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J wykonało się dużym profesjonalizmem na etapie projektowania, jak również na etapie realizacji inwestycji w zakresie pełnionego nadzoru autorskiego”
Elin Instalacje

Elin Instalacje

„Polecamy P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J jako sprawdzonego wykonawcę elektrycznych dokumentacji technicznych”
PKP Przewozy Regionalne

PKP Przewozy Regionalne

„P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J dało się poznać jako solidny i sprawdzony wykonawca”
PKP Cargo

PKP Cargo

„P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J wykazało się sprawnością techniczną w realizacji zleconej usługi. Projekt stanowiący przedmiot umowy zrealizowano terminowo i rzetelnie zgodnie z przepisami i wiedzą techniczną”
CZNiWM

CZNiWM

„Projekty zostały wykonane zgodnie z przepisami, a zastosowane rozwiązania techniczne w całości spełniły oczekiwania Zamawiającego. Dokumentacje zostały wykonane w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach”
Vattenfall

Vattenfall

„Prace projektowe zostały wykonane z należytą starannością oraz zgodnie z zakresem rzeczowym umowy i obowiązującymi przepisami”
ELBOR

ELBOR

„Prace zrealizowane zostały zgodnie z umową – sprawnie, profesjonalnie i z najwyższą starannością. Biuro P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J wykonała prace umowne w wyznaczonym terminie. Współpraca układała się wzorcowo”
Proinsel Tychy

Proinsel Tychy

„Wszystkie prace projektowe objęte zleceniem zostały wykonane w sposób solidny i terminowy. Projekty pozwoliły uzyskać efekt w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami”
Gmina Reńska Wieś

Gmina Reńska Wieś

„Biorąc pod uwagę jakość i terminowe wykonanie powierzonych prac, polecamy usługi P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J jako odpowiedzialnego i rzetelnego wykonawcę”
EnergiaPro Oddział w Opolu

EnergiaPro Oddział w Opolu

„Z wymienionych zadań P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J wywiązało się bez zastrzeżeń. Projekty zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami”
Tauron Dystrybucja Rejon Strzelce Opolskie

Tauron Dystrybucja Rejon Strzelce Opolskie

„Tauron Dystrybucja, Rejon Wschód Kędzierzyn-Koźle poleca P.H. Empiria Janusz Kolenda Sp.J jako rzetelnego i terminowego wykonawcę, a jego usługi jako godne polecenia”